Drink Club parkety.jpg
Penzion a Drink Club Hradec Králové - Slezské předměstí je prostorná restaurace s kuchyní a letní zahrádkou v rodinném penzionu v Hradci Králové na Slezském Předměstí.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Restaurace Drink-Club Hradec Králové - Penzion Drink Club v Hradci Králové

Historie a současnost Restaurace Drink Club v Hradci Králové na Slezském Předměstí
Restaurace Drink Club Hradec Králové se nachází v přízemí rodinného penzionu, který je na ulici Bratří Štefanů, poblíž polikliniky na Slezském Předměstí. Tento nový penzion nabízí komfortní ubytování v pokojích, nebo apartmánech s TV, SAT, WIFI, WC, sprchou, kuchyňkou a některé i s dalším vybavením. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, služební cesty, víkendové výlety, milenecké páry, a pod. Snídaně jsou servírovány od 7:45 do 10 hodin. Přímo v areálu je možnost parkování.
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
Provoz restaurace
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
od 07:45 hod - do 24:00 hod
od 07:45 hod - do 24:00 hod
od 07:45 hod - do 24:00 hod
od 07:45 hod - do 24:00 hod
od 07:45 hod - do 01:00 hod
od 09:00 hod - do 01:00 hod
od 10:00 hod - do 23:00 hod
Nová moderní kuchyně v Drink Clubu v Hradci Králové nabízí polední menu, snídaně, obědy, večeře, hostiny, švédské stoly dle přání zákazníků, a též catering. Týdenní menu se skládá z polévky a výběru z šesti druhů hotových jídel. V jídelním lístku si lze též vybrat z minutkových jídel z kuřecího, vepřového, rybího masa, bezmasá jídla, těstoviny, saláty a další pochoutky, např. chuťovky k pivu, sladké pokrmy, zmrzlinové poháry a pod.
Královéhradecká restaurace Drink Club točí piva Rychtář 10°, Černá Hora - Páter 11°, Rataj 12° a Plzeň 12°. Nápojový lístek dále nabízí černé lahvové pivo Granát 12°, bohatý výběr vín, sektů, destilátů, alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů a kokteilů, nealko nápojů a teplých nápojů.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Drink - Club * Penzion
Bratří Štefanů 1129/44
500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí
okres Hradec Králové,  Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Jiří Zadrobílek (Jizapa s.r.o., Adzapa s.r.o.)
Telefon:  +420 602 336 724
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one