Drink Club parkety.jpg
Penzion a Drink Club Hradec Králové - Slezské předměstí je prostorná restaurace s kuchyní a letní zahrádkou v rodinném penzionu v Hradci Králové na Slezském Předměstí.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Restaurace Drink Club v Hradci Králové je prakticky řešená, což umožňuje sestavit stoly i pro slavnostní tabuli. Pořádají se zde hostiny, svatby, oslavy, firemní i soukromé večírky, narozeninové párty a semináře.
Drink klub je spíše pro menší svatební hostiny cca do 30 svatebčanů, aby zbyl prostor na tanec a vešel se i svatební DJ. Při pořádání svatební hostiny v Drink Clubu se neplatí za pronájem, pouze za konzumaci. Zde můžete očekávat dobré jídlo, dle svatebního menu sestaveného dle Vašeho přání. Za svatební hostinu realizovanou v Drink Clubu Hradec Králové si mohou novomanželé zdarma užít svatební noc v romantickém svatebním apartmá v tomto penzionu.
Hudbu na svatbu a svatebního DJe si snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY. Svatebního fotagrafa v Katalogu fotografů pro Východní Čechy.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Drink - Club * Penzion
Bratří Štefanů 1129/44
500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí
okres Hradec Králové,  Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Jiří Zadrobílek (Jizapa s.r.o., Adzapa s.r.o.)
Telefon:  +420 602 336 724
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one